Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 240 комбінованого типу Харківської міської ради

м. Харків, пр-т Косіора, 174-А

18 груд. 2012

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Сьогодні у нашому закладі пройшов ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ під девізом: "Всім відомо - це чудово, коли кожен з нас здоровий"
17 груд. 2012

Виставка "Лялька-мотанка"

У нашому закладі проходить виставка "Лялька-мотанка"
11 груд. 2012

Відбувся науково-практичний семінар для практичних психологів Орджонікідзевського району

Практичні психологи району в нашому ДНЗ зібралися на семінарі "Психологічний супровід дітей із ЗПР"
3 груд. 2012

Міжнародний день інвалідів

В Міжнародний день інвалідів волонтери ЗОШ №26 відвідали наших вихованців і подарували їм іграшки з добрими і теплими побажаннями.
28 лист. 2012

ОГЛЯД - КОНКУРС

Сьогодні в нашому закладі серед всіх груп пройшов огляд - конкурс осередків "Нетрадиційне обладнання для фізкультурно-оздоровчої роботи"
23 лист. 2012