Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 240 комбінованого типу Харківської міської ради

м. Харків, пр-т Косіора, 174-А

Дошкільний вік - період інтенсивного розвитку розумових і творчих здібностей дитини. Це період невичерпної кількості запитань, бурхливого фантазування, різноманітних ігрових задумів, радісних переживань і незабутніх вражень. Сучасні діти не просто засвоюють запропоновані дорослими знання - вони вносять у цей процес свій власний досвід, особисте розуміння навколишнього світу, а відтак народжується гармонійна, цілісна особистість, життєздатна та успішна в подальшому житті.
Саме з метою розкриття природного потенціалу дитини, розвитку інтелектуальних, художніх здібностей та підтримки обдарованих, талановитих дошкільників у закладі організовуються різноманітні виставки дитячої творчості, спільних робіт дітей з батьками, виставки малюнків, поробок, іграшок – саморобок, експозиції тощо.
Особливо цікаві « Харків очима дітей», « Кращий сніговик»,
« Зроби ляльку сам».
Найкращий спосіб виховання творчості в дітях – це бути самому творчою особистістю! Педагоги дошкільного навчального закладу – це не тільки висококваліфіковані спеціалісти, а і дуже творчі люди. Вмілі ріки цих людей вишивають найкращі картини, сплітають з ниток несподівані візерунки, за допомогою макаронних виробів, солоного тіста, фарби створюються різноманітні композиції.
Особливо причаровують вироби – картини із макаронних виробів над якими працюють вихователі Прусова Є.В., Барановська Г.Т., Каленько Л.М., вчителя – дефектологи Феліпас Н.Є.,Мареніч А.І.

А безліччю вишиванок та картин різноманітних сюжетів захоплюються не тільки діти, а їх батьки. Автори робіт Казанкова Є.Т.,завгосп, Підлісна О.О.,кухар Лисак Л.О., кастелянка, вчителя – дефектологи Феліпас Н.Є., Мареніч А.І., Слєсаренко Т.Л., вихователь.

Картини пдагогів Гончар А.В., Чупріної В.О. із ниток дивують своєю легкістю, невагомістю, та зроблені в неповторній авторській манері.

Виставка робіт дітей, їх батьків, вихователів "Лялька-мотанка"