Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 240 комбінованого типу Харківської міської ради
 
м. Харків, пр-т Косіора, 174-А












 
Розподіл спеціально організованої навчальної діяльності (заняття) для груп загального розвитку  на 2014/2015 навчальний рік

 

Група № 9

(4  рік життя)

Група №10

(5 рік життя)

Група № 8

(6 рік життя)

Понеділок

1. Художньо – естетичний розвиток.

Музична діяльність.

09.00 – 09.20

2. Мовленнєвий розвиток

09.30 – 09.50

Фізкультура на вулиці

1. Мовленнєвий розвиток

09.05 –0 9.25

2.Художньо-естетичний розвиток.

Музична діяльність

09.30-09.50

 

Фізкультура на вулиці

1. Фізичний розвиток

09.00 – 09.25

2. Пізнавальний розвиток.

ознайомлення з навколишнім(ІІ, ІV) ;

логіко-математичний розвиток

(І, ІІІ  тиждень)

09.35 – 10.00

 

 

ІІ половина дня

 

Трудове виховання

Трудове виховання

Трудове виховання/ Елементи економічного виховання

Вівторок

1. Фізичний розвиток.

09.00 – 09.15

2. Художньо – естетичний розвиток.

Зображувальна діяльність (малювання)

09.30 – 09.50

 

1. Пізнавальний розвиток Ознайомлення з природою

09.15 –0 9.35

2. Художньо-естетичний розвиток.

Зображувальна діяльність (малювання)

10.00 – 10.20

 

Пішохідний перехід

1. Художньо-естетичний розвиток.

Зображувальна діяльність (аплікація\ліплення)

09.00 – 09.25

2. Мовленнєвий розвиток

09.35 – 10.00

 

Фізкультура на вулиці

 

ІІ половина дня

 

Народознавство, ознайомлення з правовою культурою

Народознавство,

ознайомлення з правовою культурою

Народознавство, ознайомлення з правовою культурою

Середа

1. Пізнавальний розвиток

Логіко – математичний розвиток

(І-ІІІ  тиждень )

09.00 – 09.15

2. Фізичний розвиток

09.40 – 10.00

1. Пізнавальний розвиток

Ознайомлення з навколишнім

(І, ІІІ тиждень);

Логіко – математичний розвиток (ІІ, ІV тиждень)

9.15 – 9.35

2.  Фізичний розвиток.

10.05 – 10.25

 

1. Художньо – естетичний

розвиток.

Музична діяльність

09.00– 09.30

2. Художньо-естетичний розвиток.

Художня література

09.35 – 10.00

 

Пішохідний перехід

 

ІІ половина дня

 

1. Конструктивно – будівельні ігри

1.Гурткова робота

(ІІ-ІV тиждень)

2. Конструктивно – будівельні ігри

1.Гурткова робота

2. Конструктивно – будівельні ігри

Четвер

1. Художньо – естетичний розвиток.

Зображувальна діяльність (аплікація/ліплення)

09.00 – 09.20

2. Пізнавальний розвиток

ознайомлення з природою

( І , ІІІ тиждень), ІІ-ІV тиждень -  ознайомлення з навколишнім)

09.30 – 09.50

Фізкультура на вулиці

2.Художньо-естетичний розвиток.

Музична діяльність

09.20 – 09.40

2 Художньо-естетичний розвиток.

Зображувальна діяльність аплікація\ліплення)

10.00 – 10.20

 

Фізкультура на вулиці

1. Фізичний розвиток

09.00 - 09.30

 2. Мовленнєвий розвиток (навчання елементів грамоти)

 09.35– 10.00

3. Художньо-естетичний розвиток.

Зображувальна діяльність (малювання)

16.00 – 16.30

 

ІІ половина дня

 

1. Школа добрих почуттів

2. Самостійна художня діяльність

1. Школа добрих почуттів

2. Самостійна художня діяльність

1. Школа добрих почуттів (морально-етичне виховання)

 

П`ятниця

1. Художньо – естетичний розвиток.

Музична діяльність

09.00 – 09.20

2.  Художньо – естетичний розвиток

Художня література

 (І-ІV тиждень)

09.25 – 09.45

 

1. Художньо-естетичний розвиток.

Художня література

9.15 – 9.45

1. Фізичний розвиток

10.00 – 10.20

1. Пізнавальний розвиток Ознайомлення з природою

09.00 – 09.25

2. Художньо – естетичний розвиток.

 Музичне заняття

09.35 – 10.05

 

Фізкультура на вулиці

 

ІІ половина дня

 

Школа безпеки та здоров'я

Робота з батьками

Школа безпеки та здоров'я

Робота з батьками

Школа безпеки та здоров'я

Робота з батьками

 

Розподіл спеціальноорганізованої навчальної діяльності (заняття) в спеціальних грапах  на 2014/2015 навчальний рік

 

Дні тижня

    

         Група

група № 1

1 рік

 навчання

№ 2

5 рік навчання

група № 3

1 рік навчання

 

група № 4

1-2 рік

 навчання

понеділок

 

 

 

 

 

1. Фізкультура

 9.00 – 9.15

2. Ознайомлення з оточуючим

 9.20 – 9.35

3. Ліплення

16.00 – 16.15

 

1. Праця

10.00 – 10.30

2. Ознайомлення з оточуючим (під час прогулянки)

10.45 – 11.15

3. Ліплення

16.00 – 16.30

 

1. Ознайомлення з оточуючим

9.40 – 9.55

2. Музичне заняття

10.00 – 10.15

3. Сюжетно – рольова

 гра 16.00 – 16.15

 

1. Ознайомлення з оточуючим

9.50 – 10.10

2. Ліплення

10.15 – 10.30

3. Сюжетно – рольова гра

16.00 – 16.15

4. Фізкультура  16.25 – 16.40

вівторок

 

 

 

 

1. Музичне заняття

9.00 – 9.15

2. Дидактична

9.20 – 9.35

3. Ознайомлення з оточуючим (під час прогулянки) гра

16.00 – 16.15

 

1. Ознайомлення з оточуючим

10.00 – 10.25

2. Музичне

10.40 – 11.05

3. Аплікація

( конструювання)

 16.00 – 16.30

4. Сюжетно-рольова гра

16.35– 17.00

1. Ознайомлення з оточуючим

9.40 – 9.55

2. Праця

10.00 – 10.15

3. Ліплення

16.00 – 16.15

4. Фізкультура  ( під час прогулянки)

16.25 – 16.40

1. Ознайомлення з оточуючим 

9.50 – 10.10

2. Праця (під час прогулянки)

10.15 – 10.30

3. Дидактична гра

16.00 – 16.15

 

середа

 

 

 

 

 

 

1. Ознайомлення з оточуючим

9.00 – 9.15

2. Аплікація/

Конструювання

9.20 – 9.35

3. Праця

16.00 – 16.15

4. Фізкультура (під час прогулянки)

16.25 – 16.40

1. Ознайомлення з оточуючим

10.00 – 10.30

2. Фізкультура

10.35 – 11.05

3. Сюжетно – рольова гра

16.00 – 16.30

4. Гурткова робота

16.35 – 17.00

1. Музичне заняття

9.40 – 9.55

2. Ознайомлення з оточуючим (під час прогулянки)

10.05 – 10.20

3. Дидактична гра

 16.00 – 16.15

 

1. Музичне заняття

9.50 – 10.00

2. Ознайомлення з оточуючим (під час прогулянки)

10.15 – 10.30

3. Аплікація

( конструювання)

16.00 – 16.20

 

четвер

 

 

 

 

 

 

1. Музичне заняття

9.00 – 9.15

2. Малювання

9.20 – 9.35

3. Сюжетно – рольова гра

16.00 – 16.15

 

1. Ознайомлення з оточуючим

10.00  - 10.30

2. Музичне

10.40 – 11.05

3. Малювання

16.00 – 16.30

4. Праця (під час прогулянки)

16.35 – 17.00

1. Ознайомлення з оточуючим

9.40 - 9.55

2. Сюжетно – рольова гра

10.00 – 10.15

3. Аплікація

( конструювання)

16.00 – 16.15

 

1. Ознайомлення з оточуючим

9.50 – 10.10

2. Малювання

10.15 – 10.30

3. Праця

16.00 – 16.20

4. Фізкультура(під час прогулянки)

16.25 – 16.40

п’ятниця

1. Ознайомлення з оточуючим

9.00 – 9.15

2. Дидактична гра

9.20 – 9.35

3. Праця (під час прогулянки)

16.00 – 16.15

 

1. Ознайомлення з оточуючим

10.00 – 10.30

2. Фізкультура ( під час прогулянки)

10.40 – 11.05

3. Дидактична гра

16.00 – 16.30

 

1. Малювання

9.40 – 9.55

2. Праця ( під час прогулянки)

10.00 – 10.15

3. Фізкультура

16.00 – 16.15

 

1. Ознайомлення з оточуючим

9.50 – 10.00

2. Музичне заняття

10.15 – 10.30

3. Сюжетно – рольова гра 

16.00 – 16.20

 

 

 

Дні тижня

    

         Група

 група № 5

3 - 4  рік навчання

група № 6

2-3  рік навчання

група № 7

3-4 рік навчання

понеділок

 

 

 

 

 

1. Ознайомлення з оточуючим

10.00 – 10.25

2. Сюжетно  - рольова гра

10.30 – 10.55

3. Гурткова робота

16.00 – 16.25

 

1. Ознайомлення з оточуючим

9.00 – 9.25

2. Малювання 

10.40 – 11.05

3. Фізкультура

16.00 – 16.25

1. Ознайомлення з оточуючим

10.00 – 10.25

2. Малювання

10.35 – 11.00

3. Сюжетно – рольова гра

16.00 – 16.25

 

вівторок

 

 

 

 

1.Музичне заняття

10.00 – 10.25

2. Ознайомлення з оточуючим (на прогулянці)

10.30 – 10.55

3. Аплікація

( конструювання)

16.00 – 16.25

4. Дидактична гра 16.30 – 16.55

1. Музичне заняття

9.00 – 9.25

2. Ознайомлення з оточуючим (під час прогулянки)

10.40 – 11.05

3. Ліплення

16.00 – 16.25

4. Дидактична гра

16.35 -17.00

1. Музичне заняття

9.30 – 9.55

2. Ознайомлення з оточуючим

10.30 – 10.55

3. Ліплення

16.00 – 16.25

4.Дидактична гра

16.30 – 16.55

середа

 

 

 

 

 

 

1. Ознайомлення з оточуючим

10.00 – 10.20

2. Фізкультура (на прогулянці)

10.30 – 10.55

3. Малювання

16.00 – 16.20

4. Праця ( під час прогулянки)

16.30 – 16.55

1. Ознайомлення з оточуючим

10.05 – 10.30

2. Аплікація

( конструювання)

10.35 – 11.00

3. Сюжетно-рольова гра

16.00 – 16.25

 

1. Ознайомлення з оточуючим

10.00 – 10.25

2. Фізкультура (на прогулянці)

10.35 – 11.00

3. Аплікація/ конструювання

16.00 – 16.25

 4. Праця

16.35 – 17.00

четвер

 

 

 

 

 

 

1. Музичне заняття

10.10 – 10.35

2. Ознайомлення з оточуючим

10.35-11.00

 3. Праця

16.00 – 16.25

 

 

1. Музичне заняття

9.45 – 10.10

2. Ознайомлення з оточуючим

10.35 – 11.00

3. Сюжетно-рольова гра

16.00 – 16.20

4. Праця (під час прогулянки)

16.25 – 16.45

1. Сюжетно – рольова гра

10.00 – 10.25

2. Ознайомлення з оточуючим (під час прогулянки)

10.35 – 11.00

3. Фізкультура

16 00 – 16.25

4. Гурткова робота

16.35 – 17.00

п’ятниця

1. Ознайомлення з оточуючим

10.00 – 10.25

2. Сюжетно – рольова гра

10.30 – 10.55

3. Ліплення

16.00 – 16.25

4. Фізкультура

16.30 – 16.55

1. Ознайомлення з оточуючим

10.05 – 10.30

2. Фізкультура (під час прогулянки)

 10.40 – 11.05

3. Праця

16.00 – 16.25

1. Ознайомлення з оточуючим

10.00 – 10.25

2. Музичне заняття

10.35 – 11.00

3. Праця ( під час прогулянки)

16.00 – 16.25