Педагогічні ради

Педагогічні ради 2014/2015 навчальний рік
Педагогічна рада

29.08.2014

Тема: «Про підсумки діяльності в 2013/2014 навчальному році та завдання педагогічного колективу щодо підвищення якості навчально-виховного процесу у 2014/2015 навчальному році»

(форма проведення – усний журнал)

Виконання рішень попередньої педради

Сторінка 1: Аналіз роботи за літній оздоровчий період. Аналіз діяльності дошкільного навчального закладу за минулий навчальний рік.

Сторінка 2: Презентація річного плану ДНЗ. Схвалення  річного плану роботи ДНЗ на 2014/2015 навчальний рік.

Сторінка 3:

-      визначення програм та навчальних посібників  для навчально – виховної роботи;

-      затвердження форм та системи планування навчально-виховного процесу;

-      самоосвіти педагогів;

-      атестації педагогів;

-      відвідування курсів підвищення кваліфікації районних МО;

-      склад та план роботи творчих груп;

-      режим дня, розклад занять та гуртків

Сторінка 4: Ознайомлення педагогів з рекомендаціями районної та обласної серпневих конференцій.

Сторінка 5: Робота ДНЗ щодо забезпечення правового та соціального захисту дітей

Сторінка 6: Підсумки підготовки ДНЗ до нового навчального року (довідка оперативного контролю)

Сторінка 7: Ознайомлення працівників з нормативно – правовими документами

Педагогічна рада № 2

21.11.2014

Тема: Комунікативно-мовленнєва діяльність, як засіб всебічного розвитку дитини (форма проведення – круглий стіл)

2. Мова-як важливий фактор формування особистості

3.Створюємо модель комунікативно-мовленнєво компетентної дитини дошкільного віку (за розділом програми «Дитина» «Мова рідна, слово рідне»)

4. Оптимізація мовленнєвої роботи  з дітьми в розвивальному середовищі

5. Особливості формування мовленнєвої компетенції дітей з порушенням слуху

6. Увага: досвід:

6.1.Розвиток мовлення дітей у повсякденні (інформація із досвіду роботи);

6.2. ІКТ ефективний засіб реалізації завдань корекційно-розвивальної роботи з дітьми, яки маю порушення слуху (інформація із досвіду роботи)

7. Про стан роботи щодо розвитку зв’язного мовлення у дітей старшого дошкільного віку

Педагогічна рада № 3

21.02.2015

Тема: Оздоровчу ідеологію - в життя малят (форма проведення – круглий стіл)

2. Здоров'язбереження як важливий аспект в освітньому процесі ДНЗ

3.Здоров'я та фізичний розвиток дитини. Реалізація завдань освітньої лінії «Особистість дитини»

4. Основи психологічного здоров'я дитини.

5. Увага: досвід:

5.1.Фізкультура на повітрі – запорука здоров'ю (інформація із досвіду роботи);

5.2. Формуємо у дітей свідоме ставлення до власного здоров’я (інформація із досвіду роботи).

6. Про cтан роботи щодо формування основ валеологічної культури дітей дошкільного віку (групи№2,5,7,8,10)

7.Про роботу педагогів, які атестуються у 2014/2015 навчальному році

Педагогічна рада

23.05.2015

Тема: Результативність роботи дошкільного навчального закладу у 2014/2015 навчальному році

1.Виконання рішень попередньої педради

2. Аналіз системи роботи щодо впровадження освітньо-просвітницьких програм  у Школі сприяння здоров’ю

3. Про рівень засвоєння  Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина»(звіти вихователів груп №8,9,10).

4. Рівень засвоєння програми вихованцями спеціальних груп:

- фізична готовність дітей 6-го року життя;

- мотиваційна та інтелектуальна готовність дітей старшого дошкільного віку до шкільного життя;

- сформованість мовленнєвої та соціально – моральної компетентності дітей.

5. Аналіз роботи психологічної служби в умовах реалізації Базової Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина»

6.Аналіз забезпечення наступності в роботі дошкільної та початкової ланок освіти.

7. Аналіз організації харчування дітей.

8. «Літо – пора оздоровлення»

8.1. Пріоритетні завдання ДНЗ на літній оздоровчий період.

схвалення:

-         режиму дня; розкладу занять;

-         заходів на літній оздоровчий період.

9. «Скринька пропозицій»  Пріоритетні напрями роботи в наступному навчальному році.