Сучасні новітні педагогічні технології в ДНЗ

В нашому ДНЗ педагоги, постійно підвищуючи свою майстерність, використовують в навчально-виховній роботі новітні педагогічні технології, доповнюючи їх та вдосконалюючи.

Так для розвитку сенсорного сприйняття в нагоді для занять з використанням завдань за системою М. Монтессорі стануть наші  розвиваючі ігри:

Для розвитку мислення та уяви наших дошкільнят вихователям допоможуть розвивальні ігри за системою Нікітіна, які розроблені та вдосконалені нашими педагогами:

В 2009 році наш дошкільний заклад отримав в якості спонсорської допомоги корекційно-розвивальну комп'ютерну програму "Живий звук":

Автором цієї програми являється науково-виробниче підприємство "ВАБОС". Програма "Живий звук" направлена на формування у дітей з порушеннями слуху слухомовленнєвих навичок, розвиток у них образної та слухової пам'яті а також аналітико-синтетичних процесів.

Авторські програми та розробки наших педагогів:

Наші педагоги творчо підходять до розвитку вихованців, створюючи власні педагогічні  програми та розробки.

Так Куплевацькою Р.Є. розроблено цикл занять з власними дидактичними іграми, які вона представила у досвіді роботи "Впровадження здоров’язбережувальних проектів в умовах комбінованого дошкільного  навчального закладу"

Цікаві розробки і у вихователя-методиста Гарасюти В.П., які вона представила в своїй роботі “Дрібна моторика як засіб формування пізнання й мовлення дітей з порушеннями слуху раннього віку”:
Великий досвід з виготовлення власних методичних розробок має учитель-дефектолог Зейналова І.П.  Діти з цікавістю опановують новий матеріал за допомогою ігор Ірини Павлівни:

Практичний психолог Герус О.П. у 2011 році розробила, затвердила та застосовує у своїй діяльності нову  авторську "Корекційно-розвивальну програму розвитку пізнавальної сфери дітей з поєднаною патологією (вадами слуху та затримкою психічного розвитку)".  Її корекційно-розвивальна діяльність з дітьми постійно поповнюється новими розробками та розвивальними іграми:

Бажаємо творчого натхнення нашим педагогам та чекаємо на нові ідеї!