Наші досягнення

2015 рік - завідувач, Шейка Ірина Вікторівна отримала Подяку за сумлінну співпрацю з Орджонікідзевським ГУ ДСНС України у Харківській області, особостий внесок у розвиток та виховання молодого покоління справам безпеки життєдіяльності, попередження виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж
2014 рік - вчитель-дефектолог, Зейналова Ірина Павлівна нагороджена граамотою Управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради
2014 рік - вчитель-дефектолог, Калиній Світлана Леонідівна нагороджена грамотою Управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради
2013 рік - робата  вихователя-методиста Гончар А.В. та вихователя Куплувацької Р.Є. "Впровадження здоровязберігаючих проектів в умовах комбінованого дошкільного навчального закладу"  нагороджена Дипломом І ступеня на І районній виставці педагогічних ідей і технолгій
Герус Ольга Петрівна, практичний психолог ДНЗ №240, стала фіналісткою обласного фестивалю професійної майстерності «Вихователь року - 2012» та заняла друге місце на конкурсі!
У конкурсі-захисті на кращу модель інформатизації навчального закладу "Шкільний інформаційний світ-2011" наш ДНЗ посів ІІІ місце у номінації  "Інформаційні технології у дошкільній освіті"
2012 рік - Досвід роботи ""Інформаційні технології в спеціальній дошкільній освіті" завідувача Шейка І.В., учителя -дефектолога Підпурної В.М., вихователя Гончар А.В. нагороджений Дипломом ІІ ступеня XIX ступеня Харківської обласної виставки - презентації педагогічний ідей та технологій.
 2011 рік - Досвід роботи « Психологічний супровід розвитку пізнавальної сфери дітей з поєднаною патологією в ДНЗ » практичного психолога Герус О.П. нагороджений Дипломом II ступеня.
2011 рік – завідувач Шейка І.В. нагороджена Дипломом ІII ступеню за участь в виставці – ярмарку педагогічних ідей та технологій за роботу «Стратегічне планування діяльності дошкільного навчального закладу комбінованого типу"
2010 рік - досвід роботи «Індивідуальний підхід до формування у дітей з порушенням слуху звукової культури мовлення» учителя – дефектолога Феліпас Н.Є., нагороджений Дипломом II ступеню за участь в виставці – ярмарку педагогічних ідей та технологій.
2009 рік - завідувач Шейка І.В. та вчитель-дефектолог Підпурна В.М. нагороджені Дипломом II ступеню за участь в виставці – ярмарку педагогічних ідей та технологій за роботу "Шляхи підвищення дидактичної компетентності педагогів та батьків у навчанні дітей з порушенням слуху. (Досвід спільної роботи з розвитку мовлення.)"
  2006 рік – завідувач Шейка І.В. нагороджена Дипломом II ступеню за участь в виставці – ярмарку педагогічних ідей та технологій за роботу "Організація та керівництво роботи з розвитку слухового сприймання"